این شرکت با هدف ارائه محصولات تخصصی شبکه های مخابراتی شامل مشاوره، تهیه و توزیع، طراحی، نظارت، اجرا، نصب و راه اندازی و همینطور ارائه راه حل های جامع در زمینه زیرساخت های فیبر نوری تاسیس گردیده است.

در حال حاظر این شرکت با بیش از 5 سال سابقه فعالیت و همکاری با مخابرات استان خوزستان، مهندسان و مشاوران برجسته، با استفاده از تجارب بسیار مفید و گرانبهای آنان برای انجام پروژه های ارتباطی و مخابراتی سعی در پیشبرد دانش فنی و توسعه زیر ساخت های ارتباطی مراکز دولتی و خصوصی سراسر کشور را دارد.

دستگاه فیوژن فیبر نوری تجهیزات مخابراتی

پیشینه کاری شرکت رهیاب ارتباط پارس در اجرای پروژه های مخابراتی شهرهای جنوبی، گویای این واقعیت است که شرکت از مستعد ترین و کارآمد ترین شرکت های مخابراتی منطقه بوده و آماده ی بستن قرارداد با نهادها و ارگان های دولتی و غیردولتی می باشد.

این شرکت دارای رتبه ارتباطات از سازمان معاونت و برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری با در دست داشتن کارشناسان مجرب و کارآزموده و نرم افزارهای مربوط ، آمادگی ارائه خدمات مشاوره فنی مهندسی و طراحی و نگهداری در کلیه زمینه های مخابراتی و ارتباطی اعم از سیستم های انتقال و شبکه کابل های مسی و فیبرنوری ، فروش قطعات و تجهیزات و خدمات آموزشی می باشد. این شرکت نمایندگی انحصاری فروش محصولات شرکت فاتک الکترونیک تولیدکننده سیستم های مخابراتی در استان خوزستان می باشد.